Firma Adı İletişim Konum
AAT MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
ATATÜRK MAH. VATAN CAD. NO:43 34758 / ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 456 9620
Web: www.aatmakina.com
Salon: 12
Stant: 1227B
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

AAT A.S., Nordson Firması tek yetkili Türkiye Distribütörü olup satış, servis, yedek parça ve satış sonrası destek konularında Nordson ürünleri kullanıcılarına tam destek vermektedir. Çalışma Alanlarımız Sıcak tutkal ekipmanları Elektrostatik komple toz boyahaneler Yaş boyahaneler Elektrostatik yaş boyahaneler Poliüretan Ekipmanları Laklama Sistemleri Hizmet verdigimiz sektörlerin ve ürünlerin tamamı proje bazlı çalışmaları içerdiğinden, müşteri odaklı çalışma kalitemizle, öncelikle müşteri haklarını korumak ve memnuniyetlerini sağlamak temel prensibimizdir. Bu yüzden çalıştığımız firmalara satış öncesi teknik danışmanlık, satış sonrası da teknik destek sağlamak ve bütçe odaklı çalışma en önemli vizyonlarımızdır.

Nordson ProBlue Liberty ATSNordson ProBlue Liberty ATS , tutkal ölçüm ve kontrol sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Nordson ProBlue Liberty ATS hızlı eritmeli küçük tank teknolojisi ile tutkal sarfiyatını ölçme teknolojisi ile birleştirerek kullanıcılara ek avantajlar sağlar.

Ecobead Pattern GeneratorEcobead Pattern Generator, hotmelt atım boyu kontrol ve ayarlama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EcoBead tutkal atım kontrol sistemi , uzun hotmelt çizgilerini kısa çizgilerle değiştirerek, aynı yapışma kalitesinde büyük oranlarda tutkal sarfiyatı sağlar. Cihaz çok kompakt bir cihaz olup , valf ve tutkal tabancası arasına , “tak ve çalıştır” sistemiyle kolayca bağlanabilir.

Sapphire Electric ApplicatorThe Sapphire™ , yüksek hızlı tutkal uygulama tabancası , hassas ve çok hızlı uygulama imkanı sağlar. Bu özelliğinden dolayı , paketleme , hızlı ürün montajı ve ofset uygulamalarında tercih edilmektedir.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Nordson Sapphire elektrikli tutkal uygulama tabancası , çok yüksek hızlarda hassas tutkal atımları ve uzun çalışma ömürleri sağlamak için Hyper atım teknolojisi kullanmaktadır. Sapphire elektrikli tutkal uygulama tabancası , uzun servis aralıkları ve aşırı uzun çalışma ömrü sayesinde , düşük bakım maliyetlerine sahiptir.

Nordson Corporation USAUNITED STATES
Adres: 28601 Clemens Road Westlake 44145 Ohio UNITED STATESTelefon: 440 892-1580web: