Firma Adı İletişim Konum
AKTAŞ PLASTİK AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Mermerciler Sanayi Sitesi 8. Cad. No: 14 / Beylikdüzü / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 549 281 7233
Web: http://aktasplastik.com/
Salon: 6
Stant: 608C
Ürün Grupları
  • Plastik Ambalaj

Plastik ambalaj sektöründe yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesiyle 1990 yılında kurulan ve 2003 yılında şirketleşen Aktaş Plastik 30 yılı aşkın deneyimin verdiği güçle gelişerek üretime ve ülke ekonomisine hizmete devam etmektedir.

ŞaleKapalı-Kapaksız Şale
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Meyve ve sebzeleri paketlemek için mükemmel olan şeffaf plastik PET Şaleler, uygun maliyetli ve güvenli gıda paketleme çözümüdür. Şeffaf PET şale hafiftir, ürünün içinde mükemmel netlik sağlar ve kapaklı veya kapaksız olarak kullanılabilir. Şalelerimiz: Hafif Uygun maliyetli Geri dönüştürülebilir Yeniden kullanılabilir Benzersiz delikli havalandırma özelliği sayesinde, yeterli hava akışına izin vererek, paketlenmiş meyve veya sebzelerin raf ömrünü uzatır.

PET BardakPET Bardak Çeşitleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AKTAŞ, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik baskılı ve baskısız PET Bardak çeşitlerini sunmaktadır. Tüm plastik üretimi, sağlık ve güvenlik standartlarını karşılamanın yanı sıra maliyetleri azaltmak için fabrikanın deposunda tutulmaktadır.Ürünlerimiz uluslararası pazarlarda tanınırlık ve takdir kazanmıştır.

ViyollerMeyve, Ayran ve Fide Viyolleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Viyoller özellikle taze meyve ve sebzelerin paketlenmesi için tasarlanmıştır. Bu özenle hazırlanmış viyoller, R-PET filmler kullanılarak üretilir ve sadece taze ürünlere güvenlik sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda raf ömrünün uzatılmasına da yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. AKTAŞ, kendi ürettiği R-PET filmler ile çevre dostu levhalar üretebilmektedir

Gıda KaplarıDondurma, Sızdırmaz, Salata, Sos Kapları ve Çikolata Seperatörleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çeşitli ebat ve şekillerde yüksek kaliteli ürünlerimiz mevcuttur. Gıda kaplarımız, yüksek veya alçak kapaklı dikdörtgen, kare veya yuvarlak PET şeklinde gelir. Oval salata kapları, sızdırmaz sos kapları ve dondurma kapları satışlarımızda öne çıkan ürünlerimizdendir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.