Firma Adı İletişim Konum
AKTİFMAK MATBAA MAKİNELERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Gümüşsuyu Caddesi Maltepe Mahallesi Odin Topkapı Center No: 28/159 / Zeytinburnu / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 438 0425
Web: https://www.aktifmak.com/
Salon: 8
Stant: 801B
Ürün Grupları
  • Karton Kutu Uretim Teknolojileri
  • Oluklu Mukavva Ambalaj Uretim Teknolojileri
  • Yapistiricilar
  • Ebatlama Kesme ve Katlama Makineleri
  • Kaplama Laminasyon Urun ve Sistemleri

20 yıllık makina sektörü tecrübesinin ardından 2014 yılında kurulan Aktifmak Matbaa Makinaları kuruluş gününden itibaren baskı sonrası matbaa makinaları alanında müşterilerine en uygun çözümleri üretmektedir.Uzak Doğu ile olan güçlü bağları sayesinde, ülkemizde ithalat faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmekte olan Aktifmak Matbaa Makinaları, aynı zamanda Uzak Doğunun birçok lider firmasının yetkili ve tek Türkiye temsilcisi konumundadır. Aktifmak Matbaa Makinaları nın makinaları tüm Türkiye de, sektörün öncü üreticilerinin tesislerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Kutu Kurma ( Fast Food Kutusu) MakinasıKutu Kurma ( Fast Food Kutusu) Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alman servo motor sistemi. PLC dokunmatik ekrandan ayar ve kontrol yapma imkanı. Motor kontollü yapıştırma sistemi. Soğuk tutkal ve sıcak tutkal çalışma imkanı. Kalıp ile değişik şekillerde iş çalışma imkanı. Çıkış kısmında bulunan toplama sistemi işe göre ayarlanabilir ve bağlanabilir. Çıkışta istenen sayıya göre ayıraç için sayma ve araya şerit atma sistemi.

HT760 Otomatik Yüksek Hızlı Kutu Kesim MakinasıHT760 Otomatik Yüksek Hızlı Kutu Kesim Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

HT760 ağırlıklı olarak ambalaj sektöründe ; karton kutular ve market etiketlerinin, kalıp kesim ve pilyaj işlemleri için kullanılır. Saatte 10.000 adet tabaka kesim hızı ile ,besleme ünitesinden çıkış ünitesine kadar kesintisiz NON-STOP çalışma imkanı sunar. Panasonic proglamlanabilir denetleyici, Japon Fuji inverter ve uluslararası markaların kontrol cihazları ile kalite ve güvenlik kontrolü sağlanır. Yüksek hassasiyetli KAM aralıklı mekanizması ve çok noktalı kalıp kesme konumlandırma tasarımı, sayesinde yüksek hassasiyetle çalışır. Dijital kontrol ile fırça basıncı ve düzgün kağıt ayarı gerçekleşir, enerji ve zamandan tasarruf sağlar. Pnömatik kilit sistemi ile kesim tablası değişimi kolaydır. Otomatik yağlama sistemi ve yağ sıcaklığı sistemi sabit kesme basıncı mümkün kılar. Alman zincirleri makas hassasiyetini sağlar. 15-35 dk içinde gerçekleşen ayar süresi.

HTQF-1080TR Otomatik Ayıklama MakinasıHTQF-1080TR Otomatik Ayıklama Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

-HTQF-1080TR kesilmiş işlerin ayıklanma işlemini tam otomatik olarak gerçekleştirir. -PLC ekranı sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde ayar yapma imkanı sunar, yapılan ayarlar hafızada tutulup tekrar kullanılabilir. -180 derece dönen başlık ile hızlı çalışma imkanı sunar. -Alttan gelen destek kolu ile yığından ayrılan iş robot kol yardımı ile konveyör banta iletilir.Bu sayede ayıklanma işlemi tam otomatik olarak HTQF-1080TR tarafından gerçekleşmiş olur. -180 derece dönebilen başlık, aynı tabakada iç içe ve zıt yönlü yerleştirilmiş işleri tek bir başlık ile kolayca ayarlayabilir. -180 derece dönebilen başlık, Hongtai firmasının patentli teknolojisidir.

C106 Q 70x100 Otomatik Yüksek Hızlı Ayıklamalı Kutu Kesim MakinasıC106 Q 70x100 Otomatik Yüksek Hızlı Ayıklamalı Kutu Kesim Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Guowang C106 Q bir Çin-Alman ortaklığı ürünüdür. C106 Q modeli ile sigara kutusu , ilaç kutusu , kozmetik kutusu vb ambalaj kutuları şekilli kesim ve ayıklama işlemi sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Orjinal Japon makası , daha hassas çalışma imkanı sunar. Otomatik yağlama sistemi dokunmatik PLC ekrandan kontrol edilebilir. Elektrik aksamında Mulller ve Schneider gibi lider markaların parçaları kullanmıştır. Dokunmatik ekran arayüzü kolay kullanım için özelleştirilmiştir. Pnömatik kilit sistemi , bıçak tablasının kolay değişimini sağlar. Bıçak tablası çarpıtma ( konumlandırma ) özelliğine sahiptir ve kolay ayar imkanı sağlar. Fiberoptik sensörler hassas pozalama imkanı sağlar. Opsiyonel olarak eklenen ultrasonik çift kağıt dedektörü mevcuttur. Her kağıt farklı için ayar gerektirmeksizin çift kağıt tespiti yapar.

Rt-1100 Pencere Asetat Yapıştırma MakinasıRt-1100 Pencere Asetat Yapıştırma Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

- Pilyaj ünitesi, bağımsız çalışan ısıtmalı makaralar ile donatılmıştır. Kavisli plastik filmi düzleştirmek için yağ ile ısıtılan bağımsız bir silindir vardır. Plastik filmi hem pürüssüz hem de koşe kesme sistemini tam hassas çalıştırmak için servo motor ile donatılmıştır. Servo motor mikro ayar sistemlidir. - Kutular besleme ünitesinde özel konveyör bant ile önce tutkal merdanesine gelir. Boş tabaka geçiş durumunda , tutkal merdanesi , bantlara tutkal yapışmasını önlemek için yukarı çıkar. Bu önlem tutkal merdanesinden önceki sensörler tarafından alınır. - Kutular tutkal merdanesinden geçtikten sonra pencere ünitesine gelir. Pencere ünitesi vakumlu özel merdaneden oluşmaktadır. Pencere vakumu bağımsız olarak hareket eder ve bir sensör tarafından okunup kayıt edilir. Operatör vakum havasını kutuların boyutuna göre ayarlayabilir. Vakum silindiri özel malzemeden yapılmıştır ve yüksek hızda pencere yapıştırma işlemi olsa dahi plastik film üstünde bir çizik veya iz olmadan ürün üretebilmektedir. - Film kesim sistemi iki bıçakan oluşmaktadır. Üst bıçak rotasyon hareketiyle dönmekte, alt bıçak sabit kalmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.