Firma Adı İletişim Konum
AL MONTAR INDUSTRIAL TRADING EST.
Al-Hasan Industrial Area P.O. BOX 1444 11814 Amman / Irbid / / JORDAN
İletişim: +962 7 9674 4417
Web: http://almontar.com/
Salon: 4
Stant: 410A
Ürün Grupları
  • Plastik Ambalaj
  • Yapiskan Bantlar
  • Cemberleme Makineleri
  • Stretch ile Sarma Makineleri ve Paletizer
  • PET Teknolojisi

AL MONTAR Industrial, ambalaj malzemeleri dünyasında rekabetçi bir stratejik konuma sahiptir. kaliteli çözüm, optimum maliyet ve Ürdün, MENA bölgesi ve dünya için yenilikçi çözümler. AL MONTAR, tüm ürünlerin içinde üretildiğinden emin olmak için kalite standartlarını uygulamaktadır. tüm paketleri tozdan, yağmurdan korumak ve elleçleme sırasında paket güvenliğini sağlamak için uluslararası standartlar, sorunsuz çalışma, kalite ve düşük maliyet elde etmek için nakliye ve depolama.

PP ve PET KayışPlastik Ambalaj Kayışı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Polystrap, modern kayış teknolojisi için evrensel olarak uygulanabilir bir plastik kayıştır. Poli kayış, yüksek kaliteli kayış elde etmek için Ürdün deki AL MONTAR tesisinde üretilmektedir. kalıp uygulama aralığı ile. Polistrap, Polipropilen hammaddesinden oluşur. (PP). Sıkılığı ve elastikiyeti artırmak için germe gibi özel bir işlem kullanarak, kayış, kullanıcıya avantajları sağlayan daha fazla özellik kazanır. bir sistem.

Manuel ve Makine StreçPlastik ambalaj
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kalite, Maliyet, hizmet, güvenilirlik, performans, paket güvenliği Tedarik ettiğimiz streç film malzemeleri. % 150 den % 150 ye kadar esneme oranı tasarlanmıştır. %400. Paketleri taşıma sırasında korumak ve emniyete almak için streç film üretilmiştir. süreç, toz, yağmur ve diğerlerinden paketin korunmasını sağlar. Biyobozunur tipler istek üzerine mevcuttur

Baskılı Yapışkan BantYapışkan Bantlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Baskılı Kendinden Yapışkanlı Bantlar, AL MONTAR tesisinde üretilmektedir. Ürdün, Avrupa yı kullanarak en son Fleksografik teknolojiyi işletiyoruz. 4 renge kadar flekso tekniği makinelerinden makine T4. Müşteriler marka, ürün resmi, güvenlik nedenleriyle bant üzerine baskı yaptırın ve kartonlarda şirket veya ürün sunumu. Şeffaf film rengine sahip çok çeşitli baskılı kendinden yapışkanlı bantlar sunuyoruz temel, beyaz veya herhangi bir temel renk, ardından 4 renge kadar görüntü veya logo yazdırın. Genişlik aralığı ½, 1, 1.5, 2, 2.5, 3 inç. Toplam bant kalınlığı aralığı 40 ila 50 mikron

Şeffaf Yapışkan BantYapışkan Bantlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AL MONTAR, bir ürünün amacına ulaşmasını sağlamak için çok çeşitli Bantlar sunar. tam koruma ve tam kapanma ile hedef. Kalite, Maliyet, hizmet, güvenilirlik, performans, paket güvenliği, kullandığımız Bantlarımızın özellikleridir. üretmek.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • CYKLOP PACKAGİNG