Firma Adı İletişim Konum
ALTAR ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 12 No: 1791 34384 / Şişli / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 210 8500
Web: https://www.altareu.com.tr/
Salon: 11
Stant: 1130B
Ürün Grupları
  • Etiket Barkod Ribon Hologram
  • Barkod Yazicilari ve Okuyuculari
  • Etiketleme Makineleri
  • Kodlama Makine ve Sistemleri

ALTAR Endüstri olarak; 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekte olup, HITACHI CIJ markalama / kodlama ve lazer cihazları, ANSER TIJ cihazları, YEACODE PIJ markalama / kodlama cihazları, COLAMARK etiketleme sistemleri ve VENTUS yaz-yapıştır cihazları gibi dünya etiketleme-kodlama-markalama pazarında söz sahibi firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

RX-2Hitachi RX-2 İnkjet Kodlama Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Teknolojik olarak ileri RX2 yazıcısı çok geniş bir uygulama aralığı için ideal bir çözümdür. Son kullanma tarihi, logolar, barkodlar, lot numaraları ve Data Matris kodları basabilen Hitachi nin yeni RX2 modeli yazıcısı karmaşık ve standart uygulamalar için mükemmel bir çözümdür.

UX-D,UX-B,UX-2Hitachi UX-D, UX-B, UX-2 İnkjet Kodlama Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hitachi nin UX Serisi inkjet yazıcıları markalama ve kodlama teknolojisinde Hitachi nin Güvenilirlik, Etkinlik ve Kullanım Kolaylığı konularındaki itibarını ön plana çıkartarak yeniliğin zirvesini oluşturur.

Anser Pro-SAnser Pro-S Termal İnkjet Kodlama Cihaz
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

U2 Pro-S küçük, birincil paket kodlama uygulamaları için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk solvent uyumlu yazıcısı. Üstelik en zor yüzeylerde dahi başarılı markalama sonuçları sağlar.

Anser Mobile-SAnser Mobile-S Termal İnkjet Kodlama Cihazları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

U2 Mobile-S, ultra kolay taşınabilir, veri transferi özelliğine sahip, hafif ve kullanımı pratik dünyanın en kompakt mobil yazıcısı. Üretim hatlarının haricinde, depo alanlarında, sevkiyat öncesinde veya yerinde markalama için tartışmasız en pratik çözüm.

Ventus 620Ventus 620 Etiketleme Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ventus düşük maliyeti ile güvenilirlik, sağlamlık, esneklik ve kullanım kolaylığını tam ölçekte birleştirmektedir. Ventus aynı zamanda standard olarak İngilizce yi ve Türkçe yi desteklemektedir. Ventus Yaz & Yapıştır Sistemi aşağıdakiler gibi endüstri alanlarında kullanılmaktadır: Piston aplikatör, etiketi pnömatik bir silindir vasıtası ile ürün üzerine yapıştırır. Etiket ebatları ve ürüne yapışma mesafesinin değişken olduğu durumlar için ideal bir çözümdür.

Hitachi LtdGERMANY
Adres: Hitachi Europe GmbH Niederkasseler Lohweg 19140547 Dusseldorf GERMANYTelefon: 49021152830web: https://www.hitachi.eu/tr-tr
Klinger FinlandFINLAND
Adres: Tinankuja 3 02430 Masala FINLANDTelefon: 358 10 4001011web: https://www.klinger.fi/en/contact/
Anser Coding IncTAIWAN
Adres: 34F No99 Sec 1 Xintai 5th Rd Xizhi Dist New Taipei City 221 TAIWANTelefon: 886 2 2697 3488web: https://www.anser-coding.com/about/
Colamark Guangzhou Labeling Equipment LimitedCHINA
Adres: 19 Jin Xiu Road GETDD Guangzhou CHINATelefon: 86 20 8221 6718web: http://www.colamark.com/
  • ALTAR ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ
  • HİTACHİ
  • ANSER
  • COLAMARK
  • VENTUS