Firma Adı İletişim Konum
ALUFLEXPACK TEKO
Kocatepe Mah. Yağ İskelesi Cad. Mega Center C: 32 Blok Kat 6 / Bayrampaşa / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 640 0046
Web: https://www.aluflexpack.com/
Salon: 3
Stant: 315A
Ürün Grupları
  • Esnek Ambalajlar

TEKO Alüminyum San. A.Ş., 1974 yılında Kadir Mamati tarafından İstanbul Topkapı da kurulmuştur. Endüstriyel alüminyum folyo ürünleri ile üretime başlayan TEKO, gıda ve su sektörlerine ambalaj malzemeleri sağlayarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Sektörde elde ettiği deneyim ve güvenle büyüyerek, 1996 yılında üretim hattını birçok yatırım ile birlikte, şu anda faaliyet gösterdiği Çorlu tesisine taşımıştır. Üretim hattında, dört adet rotogravür baskı makinesi, bir adet metal ofset matbaası, ikisi çift taraflı laklama yapabilen toplamda beş adet laklama ve laminasyon makinesi, bir adet ko-ekstrüzyon makinesi, 6 adet dilme ve birçok kapak kesme makineleri bulunmaktadır. Bunlarla beraber metal kapak üretiminde kullanılan pek çok sayıda pres, vida makinesi de mevcuttur. TEKO, bu makine parkuru sayesinde, çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. 2011 yılı üretim kapasiteleri referans alındığında, 2.100.000.000 folyo kapak, 556.000.000 metal kapak üretme kapasitesine sahiptir. Ayrıca toplamda 108.000.000 m² baskılı ambalaj materyalleri de üretebilecek kapasiteye sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyet seviyesini, ulaştığımız başarıyı görmek için kullanır, arttırmak için özen gösteririz. Sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız güncel teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle, sektöründe Türkiye nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan konumumuzun örnek ve rekabetçi yapısının sürekliliğini sağlamayı hedefleriz.

ALÜMİNYUM KAPAKHAZIR KESİLMİŞ KAPAK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Süt Ürünleri, Kahve, Şekerleme ve diğer çeşit gıda pazarı için farklı boyut, şekil veya diğer özel özelliklerde yüksek kaliteli kapaklar ve kapak folyosu.

LAKLI, TEK VE ÇOK KATLI FOLYOFİLMLER VE FOLYOLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bulunduğumuz tüm son pazarlar için alüminyum, kağıt ve esnek filmleri yüksek kaliteli ürünlere dönüştüren geniş bir film ve folyo yelpazesi. Alüminyum, üretimimizde kullanılan birincil hammaddedir. 9 µm kalınlıktan başlayan çikolata pralinleri için ince baskılı veya laklı alüminyumdan, blister folyolara, kapak folyolarına, kahve kapsülleri ve kaplarına derin çekme folyolarına ve ilaç kapakları için 200 µm kalın folyoya kadar sürdürülebilir ve Var olduğumuz tüm sektörlerde kullanılan geri dönüştürülebilir çözümler. Alüminyum bazlı ürünler üretirken çevresel etkimizi en aza indirmek için daha fazla çalışarak, tedarikçilerimizi ve ortaklarımızı dikkatle seçiyor ve dünya çapındaki sürdürülebilirlik standartlarına uygun hareket ediyoruz. Geri dönüştürülmüş içerik payını artırmak amacıyla geri dönüştürülmüş içeriği yüksek alüminyum ambalaj çözümleri geliştiriyoruz.

DOY PACK / TORBADOYPACK / KAPAKLI ESNEK AMBALAJ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çeşitli nihai pazarlar için uygun, çeşitli baskı teknikleri ve fermuarlar, kapamalar, lazer çentikler, özel pedler vb. ürünlerdir. Çok yüksek bir oksijen ve su buharı bariyeri sunarak sıcak doldurma ve uzun raf ömrüne sahip pastörize ürünler (bebek maması ve meyve püresi gibi) ile soğuk dolum veya süt ürünleri için uygun hale getirir. Sürdürülebilir nihai ürün ambalajı için tek bir malzemeden yapılan esnek ambalaj, birçok nihai ürün ve uygulama için önemli ve çekici bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.