Firma Adı İletişim Konum
ARTREK REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sok. No: 19/1 / Şişli / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 969 5457
Web: http://www.artrek.com.tr/
Salon: Fuaye/Foyer 2
Stant: F2-8
Ürün Grupları
  • Ambalaj Tasarimcilari

Ambalaj tasarımı, ürün pazarlamasının ve marka bilinirliğinin arttırmasının etkili yoludur. Etkili bir Ambalaj tasarım ile ürüne olan güveni artırabilir ve pazardaki tercih edilen bir ürün olmasını sağlayabilirsiniz. Hatta bazı Ambalaj tasarımları ile ürünün satın alma tercihlerinin önüne bile geçebilirsiniz. Raflardaki Ambalajlar ürünü üreten ve piyasaya süren firmanın kurumsal kimliğini de temsil eder ve ön plana çıkarır. Etkili bir tasarım, ürünün ve firmanın markalaşmasını olumlu etkiler. Raf etkisini ve marka değeri yüksek bir ambalaj için ürününün içeriği ve firmamın kurumsalı ile uyumlu, doğru renk, grafik ve karakter seçilmelidir. 2003 Yılından beri ARTREK ailesi olarak kreativ ve yenilikçi ekibimiz ile 20 den fazla marka yaratık 30 dan fazla markayı da ailemize kattık. Başta İlaç, kozmetik ve gıda sektörleri olmak üzere Ambalaj tasarımını yaptığımız binlerce ürünümüzün olmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Siz de marka değeri yüksek etkili bir tasarım istiyorsanız Ailemize hoş geldiniz.

ORZAX OCEAN VİTAMİN D3 SERİSİORZAX OCEAN VİTAMİN D3 SERİSİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Günlük hayatımızda D vitaminin güneşten alındığını düşünerek ürün serisinin ana rengi sarı olarak seçilmiştir. Ürünün içeriğindeki doğal taşıyıcılar ve diğer özellikler ön yüzde belirtilmiştir. Farklı yaş gruplarına ve ihtiyaçlarına göre çeşitleri olan ürün serisini raflarda ayrıştırmak, özelliklerini ve farklı formlarını vurgulamak için ürünlerin ön yüzlerinde belirleyici renklerle ikonlar kullanılmış, minimal varak çizgilerle şıklık katılmıştır. Ambalaj yüzeyinde ürün kalitesini hissettirmek için efekt lak kullanılarak özel bir doku sağlanmıştır.

NATURALNEST ÇOCUK ŞURUPLARI SERİSİNATURALNEST ÇOCUK ŞURUPLARI SERİSİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlere verilen isimler FISHY / fish oil, MULTY / multivitamin mineral, IMMY / immün sistem olarak, birbirine kafiyeli, akılda kalıcı ve çocuk ürünü olduğu düşünülerek hazırlanmıştır. Ortak bir tasarım dili olan seride, önyüzlerde hem ebeveynleri ürün içeriği hakkında bilgilendirmeye, hem de çocuklarda sempati oluşturacak çizimlere yer verilmiştir. Zeminde kullanılan suluboya efekti ile yanyüzlerdeki renkler bütün bir konsept olarak tasarlanmıştır. FISHY balık yağı şurupta mavi suluboya efektinin üzerinde deniz anımsatan vektörlere ve sevimli balık çizimlerine yer verilmiştir. IMMY şurup için seçilen lila renk ürünün içeriğinde bulunan karamürver ekstraktının rengi olarak seçilmiş ve meyve vektörleri ile vurgulanmıştır. MULTY şurup hem balık yağı, hem de vitamin mineral içeriği ile çocuk gelişimini ifade eden vektörlerle renklendirilmiştir. Tüm şurupların ön yüzlerinde aromalarını gösteren meyve vektörlerine yer verilmiştir.

BUZDAĞI SUBUZDAĞI SU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Buzdağı su kurumsal markalama ve ambalaj tasarımları.

MAIA ŞAMPUAN SERİSİMAIA ŞAMPUAN SERİSİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Maia saç bakım şampuanı serisinde, ürünlerin içeriğinde kullanılan özel yağların anavatanları çizgisel olarak vurgulanmıştır. Ambalajların renklerinin yanı sıra, Argan yağı için Fas Marakesh Kalesi, Baobab yağı için Afrika ve baobab ağaçları çizgileri ürünün hikayesini göstermektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.