Firma Adı İletişim Konum
AVRASYA PAKETLEME MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Esenşehir mah. Atılım sok. No:51/A PK: 34776 / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 807 0677
Web: https://www.avrasyamak.com/urunler/
Salon: 11A
Stant: 1186B
Ürün Grupları
  • Cemberleme Makineleri
  • Kolileme Makineleri
  • Paketleme Makineleri - Shrink Paketleme
  • Stretch ile Sarma Makineleri ve Paletizer
  • Otomasyon Sistemleri

Firma ile ilgili açıklama bilgisi bulunmamaktadır.

Siat SK20Koli Bantlama Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Siat SK20 model koli bantlama makinesi bir endüstriyel ambalajlama makinesidir ve hızlı, güvenilir ve etkili bir şekilde koli bantlama işlemleri için tasarlanmıştır. İşletmelerin üretim hatlarında ve depolama alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu makine, kolay kullanım özellikleri ve güvenli çalışma imkanı sunar. Üstün kalite malzemelerle üretilen bu makine, uzun ömürlüdür ve yoğun kullanıma dayanıklıdır. Makine, ince veya kalın koli bantları kullanarak kutuları hızlı ve kolay bir şekilde bantlama işlemi gerçekleştirir. SK20 modeli, diğer Siat modellerine kıyasla daha küçük bir boyuta sahiptir ve çeşitli kutu boyutlarını bantlamak için ayarlanabilir. Ayrıca, tam otomatik ve yarı otomatik modları vardır, bu nedenle işletmelerin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Siat SK20 model koli bantlama makinesi, üretkenliği artıran, işletmelerin zamandan ve emekten tasarruf etmelerini sağlayan güvenilir bir makinedir.

Siat SM11Otomatik Koli Bantlama Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SM11 model, otomatik Sabit Format koli bantlama makinesidir: doğru bir şekilde kullanmak için gereken tüm ayarlamalar manuel olarak yapılır ve bu nedenle aynı kutu boyutları için uzun işlemlerde kullanılır. Makine, üst ve alt kutu orta çizgisine otomatik olarak iki kendinden yapışkanlı bant şeridi uygular. SM11 in ayarlanması ve kullanımı sezgisel, basit ve hızlıdır.

Siat BoxMasterOtomatik Koli Hazırlama Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BoxMaster , kutuların altını yapışkan bant veya hot-melt ile şekillendirmek ve kaplamak için tasarlanmış otomatik bir kutu hazırlama makinesidir. Makine, kutu boyutuna göre değişken bir hızda saatte 1.100 kutuya kadar çalışır. Makine ayarları hızlı, basit ve tekrarlanabilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AVRASYAMAK