Firma Adı İletişim Konum
CONTITAL SRL
Via Appia km 192.35881052 Pignataro Maggiore (CE) Capua Napoli / / / ITALY
İletişim: +39 0823 87311
Web: https://www.contital.com/it/
Salon: 6
Stant: 609A
Ürün Grupları
  • Esnek Ambalajlar
  • Metal Ambalaj
  • Plastik Ambalaj

Contital, dünyanın önde gelen alüminyum kap tedarikçilerinden biridir. Kapsamlı Profesyonel ürün yelpazemiz, endüstriyel gıda üreticileri, toptancılar, distribütörler, gıda dağıtımı için mükemmel paketleme çözümü sunar. Ürettiklerimiz Vernikli ve verniksiz alüminyum kaplar; çok çeşitli alüminyum kapaklar; havayolu ikram hizmetleri için özel kaplar ve kapaklar; alüminyum ve streç film ruloları. Üstelik şirketimiz, Catering Endüstrisi, Büyük Ölçekli Dağıtım ve tüketiciler için üzerinde çalışılan sürdürülebilir bir çözüm olan %100 geri dönüştürülmüş alüminyum tabaklardan oluşan yenilikçi bir ürün yelpazesini de piyasaya sürmüştür. Kapsamlı ürün yelpazemiz, müşterilerimiz ve çevre düşünülerek tasarlanmıştır. Çok çeşitli gıda türlerini paketlemek için uygun, az maliyetli bir yöntem sunarlar.

Aluminyum Kap WrinklewallWrinklewall
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Wrinklewall kaplar, tatlı ve tuzlu unlu mamüller, fast food paket servis, catering, restoran ve taze dondurulmuş yiyecekler için uygundur; alüminyum, plastik, karton veya karton/alüminyum kapaklarla kapatılabilir. Tüm alüminyum gıda kapları %100 ve sonsuz şekilde geri dönüştürülebilirdir.

Havayolu Şirketleri İçin Alüminyum KaplarHavayolu Serisi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Contital in havayolları serisi, havayolu ikram hizmetleri için alüminyum kaplar ve kapaklar içerir. Bu özel kaplar sağlamdır ve hava delikleri ile donatılmıştır. Tüm alüminyum gıda kapları gibi, havayolu serisi de %100 ve sonsuz kez geri dönüştürülebilirdir.

Alümiyun Kapların PaketlenmesiYeniden paketleme
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüketici Paketi ve Özel Markalar için alüminyum kapların paketlenmesi

Alüminyum TabaklarAlüminyum Tabaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum tabaklar, %100 geri dönüştürülmüş malzeme ile tasarlanmıştır ve hem dairesel hem de kare olmak üzere farklı formatlarda yapılmıştır. Bu yeni ürün, her biri Tüketici, Profesyonel ve Endüstriyel ürün serisinde mevcut olan hem sade alüminyum hem de vernikli alüminyum içerir. Pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için, tek kullanımlık tabaklar, güvenlik ve hijyen sağlama açısından sıvı tasarruflu bir film (geleneksel ve doğaga çözünebilen) veya özel önceden şekillendirilmiş geri dönüştürülebilir kapaklarla kapatılabilen sert ve pürüzsüz bir kenara sahiptir. Ayrıca geleneksel fırın ve mikrodalga fırın, buzdolabı ve derin dondurucuda da kullanılabilirler. Vernikli versiyonu, özel kaplaması sayesinde yüksek asitli veya tuzlu bile olsa her türlü gıda ile temasa uygundur. Diğer tüm alüminyum gıda kapları gibi tabaklar da %100 ve sonsuz olarak geri dönüştürülebilir

Alüminyum FolyoAlüminyum Folyo
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum folyolar, yiyecekleri sarmak ve her türlü kirlenmeden korumak için ideal çözümdür. Evde kullanım ve profesyonel kullanım için uygundurlar. Alüminyum rulolar dayanıklıdır ve geleneksel ve mikrodalga fırında (yüksek asitli ve tuzlu olanlardan kaçınarak) yiyecekleri ısıtmak için bile kullanılabilirler. Yine de alüminyum, yiyecekleri buzdolabında veya derin dondurucuda saklamak için kullanılabilir ve yiyecek israfını azaltmaya da dosttur. Alüminyum %100 ve sonsuz olarak geri dönüştürülebilirdir

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • CONTITAL
  • HAPPY DAY