Firma Adı İletişim Konum
ALİZE OTOMASYON VE MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Madenler Mah. Kurukaya Sok. No: 28 34776 / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 540 6370
Web: http://www.alize.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Murekkepler
  • Barkod Yazicilari ve Okuyuculari
  • Etiketleme Makineleri
  • Kodlama Makine ve Sistemleri
  • Otomasyon Sistemleri

Alize, 1992 yılından bu yana kodlama, endüstriyel ürün markalama ve tarihleme sistemleri alanında uzmanlaşmış bir sektör öncüsüdür. Bugüne kadar Almanya dan EBS inkjet kodlama, İspanya dan COUTH Lazer ve Nokta vuruşlu metal markalama, Almanya dan MARKOPRINT/BLUHM-WEBER Termal inkjet ve etiketleme firmalarının resmi Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürütmektedir. Bu seçkin firmalar, sektörde dünya çapında kabul görmüş yüksek kalite standartlarına sahip güvenilir ve önde gelen markalardır. Misyonumuz, her zaman bir adım önde olmak ve müşterilerimize hak ettikleri kaliteli ve dürüst hizmeti sunmaktır. Müşteri memnuniyetini esas alan satış sonrası aktif hizmet anlayışımızla, kaliteyi düşük kullanım maliyetleriyle birleştirerek müşterilerimizin her zaman ihtiyaçlarına en uygun, ekonomik ve güvenilir ürünleri sunuyoruz. Ekip olarak 30 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübemizle her müşterimizin taleplerine uygun çözümler üretecek kapasitedeyiz.

EBS HANDJET 260MOBİL TAŞINABİLİR MARKALAMA YAZICISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EBS 260 Handjet yazıcı, patentli teknolojisi ile pahalı etiket, şablon, roller kodlama sistemlerinin yerine temiz ve hızlı kodlama yapmaktadır. 56 mm ye kadar olan yazı yüksekliği ve tek seferde 4 satıra kadar yazma opsiyonu ile paketlere, ambalajlara, cam, metal, plastik ürünlere, temiz, hızlı ve dayanıklı baskı yapmakta kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Bilgisayar üzerinden veya dayanıklı renkli ekranı üzerinden programlanabilir. Birçok solvent bazlı, renkli ve farklı içerikli mürekkep seçeneği bulunmaktadır. Ebs Handjet 260, 16 saat durmaksızın çalışabilir. 3 saat gibi kısa bir sürede şarj edilebilir.

EBS 6600/6900 İNKJET YAZICIEBS 6600/6900 KÜÇÜK KARAKTER İNKJET YAZICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EBS 6600/6900, üretim hatlarında hareket halindeki ürünlere doğrudan temas gerektirmeden kodlama ve tarihleme yapmak için tasarlanmış, 4 satıra kadar kodlama yapabilen, hızlı ve düşük maliyetli endüstriyel tek kafalı bir inkjet yazıcıdır. Yüksek hızlarda kaliteli baskı kapasitesi ile öne çıkmaktadır. Öngörülebilir bakım aralığı, kullanıcı dostu arayüzü ile operatör istenilenleri rahatlıkla yapabilir ve takip edebilir. Pc, network, plc, sap, değişken veri, barkod, anlık değişkenler yapabilen üstün özellikleri olan yazıcı olarak öne çıkmasına olanak sağlamaktadır.

COUTH METAL MARKALAMAMOBİL VE SABİT KULLANILABİLİR MOBİL MARKALAMA CİHAZI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hibrit yüksek hızlı nokta vuruşlu markalama istasyonu. Sabit markalama istasyonunun ve taşınabilir bir markalama ünitesinin tüm avantajlarıyla tasarlanmıştır. Boyutları üretim hattında küçük ve büyük her türlü markalamanın kodlanmasına olanak sağlar. Özellikle otomobil, metal, kalıcı markalama istenilen tüm sektörlerde ürün takibi için kullanılmaktadır. 62HRC ye kadar sert her türlü malzemeye yazabilir. Her türlü ürüne istenilen kalıcılık ve derinlikte kodlama yapabilir.

EBS HANDJET 250MOBİL TAŞINABİLİR MARKALAMA CİHAZI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EBS 250 Handjet taşınabilir yazıcı, patentli teknolojisi ile pahalı etiket, şablon, roller kodlama sistemlerinin yerine temiz ve hızlı kodlama yapmaktadır. 27 mm ye kadar olan yazı yüksekliği ile paketlere, ambalajlara, cam, metal, plastik ürünlere, temiz, hızlı ve dayanıklı baskı yapmakta kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Birçok solvent bazlı, renkli ve farklı içerikli mürekkep seçeneği bulunmaktadır. Ebs Handjet 250, 50 saat durmaksızın çalışabilir. 2,5 saat gibi kısa bir sürede şarj edilebilir.

MARKOPRINT X1JET HP STANDART / PREMIUM MK3GELİŞMİŞ YÜKSEK HIZLI HP BASKI TEKNOLOJİSİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Foenix Coding LtdUNITED KINGDOM
Adres: The Barns - Hilltop Farm Lyne LaneLyne Chertsey Surrey KT16 0AW Londra UNITED KINGDOMTelefon: 44 1932 701449web: https://www.foenixcoding.com/
MarkoprintGERMANY
Adres: Maarweg 33 D-53619 Rheinbreitbach GERMANYTelefon: 490222477080web: https://www.markoprint.com/
Couth Industrial Marking SystemsSPAIN
Adres: Zikuaga Bailara 48 20120 Hernani Gipuzkoa SPAINTelefon: 34 943 55 64 12web: https://www.couth.com/en/
EBS Ink-Jet Systeme GmbHGERMANY
Adres: Alte Ziegelei 19-25 D-51588 Elsenroth Numbrecht GERMANYTelefon: 49022939390web: https://ebs-inkjet.de/

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.